Záchrana dat

disky

Příklady záznamových médií

Nabízíme Vám k dispozici služby záchrany dat prakticky ze všech typů úložných médií.  Jsme schopni realizovat záchranu dat i z pevných disků, FLASH disků,  CD/DVD ROM a dalších médií.

Pro zaručení Vaší spokojenosti provedeme diagnostiku zařízení a analýzu poškození zcela ZDARMA. Pokud se nepodaří data zachránit, neplatíte vůbec nic.

Spolupracujeme se špičkovými laboratořemi pro záchranu dat. Díky tomu je naše úspěšnost záchrany dat téměř 100%.

DATALABS

 

 

Jak postupovat:

krok 1
V případě, že Flash disk přestane reagovat, okamžitě ho odpojte od počítače a nadále již nepoužívejte. Pokud došlo k mechanickému poškození, například ohnutí připojovacího konektoru, nesnažte se ho opravit. Může dojít k nevratnému poškození zařízení.

V případě, že dojde k poškození pevného disku počítače, okamžitě „natvrdo“ odpojte napájení. Nevypínejte počítač softwarově, může dojít k přepsání dat!

krok 2
Kontaktujte nás a domluvte podrobnosti s technikem. Rozhodně se nesnažte o obnovu dat vlastními silami. Neodborným zásahem můžete data nenávratně poškodit.

Poškozené médium zašlete na naší adresu, přičemž věnujte prosím zvláštní pozornost zabalení zásilky, aby nedošlo k poškození při přepravě.

krok 3
Po obdržení zásilky provedeme zdarma diagnostiku a sdělíme Vám její výsledky. V případě Vašeho zájmu domluvíme konkrétní podmínky pro obnovu dat.

krok 4
Obnovená data zkopírujeme na Vaše médium, případně vypálíme na CD nebo DVD.

krok 5
Data Vám předáme předem domluveným způsobem (osobně, kurýrem, dobírkou, …). V této fázi budete požádáni o prokázání své totožnosti a případně i doklad o zaplacení.