BELLhop System

cip_logo

Nahraďte zvonky do družiny moderním čipovým systémem.

Nové webové stránky

Pro systém BELLhop jsme vytvořili nové samostatné webové stránky. Na nich najde všechny podrobnosti týkající se systému.

www.bellhop.cz

Jak to funguje

Místo zvonků (domovních telefonů) do školní družiny má každý rodič čip (je možné používat i čipovou kartu). U školy přiloží čip na čtecí terminál a v systému se hned zobrazí, kdo má být uvolněn ze školní družiny. Žádné zdlouhavé dorozumívání přes zvonky (domovní telefony).

Co je třeba

Ke dveřím do školy namontovat Terminál, který čte čipy. Vychovatelka musí mít počítač, tablet nebo mobil s přístupem k internetu a rodiče čip. A vše se spáruje přes internet s Controllerem.

Bellhop Controller

Do systému se lze přihlásit z libovolného moderního webového prohlížeče, ať už na PC, tabletu nebo chytrém mobilním telefonu.

Modul Odchody

Přehled požadavků na odchod (načtených čipů)
Přehled požadavků na samostatný odchod
Přehled požadavků na přesun do kroužku

Modul Vrátnice

Filtrace podle Terminálu (východu), přehled odeslaných dětí z oddělení

Modul Monitor

Zobrazení průběhu požadavků Terminálu, automatický režim pro TV

Modul Docházka

Vychovatel označí žáky, které jsou přítomny a má za ně odpovědnost

Výhody

  • rodiceNení třeba do každé třídy, kde sídlí družina, zavádět zvonek (domovní telefon). Stačí počítač s internetem či pokrytí WiFi sítí.
  • K Terminálu u dveří stačí natáhnout klasický UTP síťový kabel od školní sítě s možností napájení. Žádná další kabeláž nikde jinde již není třeba, vše funguje po stávající školní počítačové síti.

  • Ke každému žákovi může být přiřazeno více čipů/karet.

  • V systému se uchovávají seznamy odchodů a je možné zpětně dohledat kdy a který čip/karta žáka vyzvedl.

  • Bezpečné čipy na frekvenci 13,56 MHz s šifrovanou komunikací.

  • Antivandal provedení TESLA ve třech barevných variantách.

BELLhop System popis

Serverová aplikace – Controller

Serverová část systému běží v internetu na serveru společnosti NeurIT s.r.o.

Tato aplikace umožňuje administrátorský přístup do systému a v něm modifikovat data o žácích, rodičích či vychovatelích.

Na serverovou část se také připojují vychovatelé z jednotlivých oddělení školní družiny a jsou jim přes ni sdělovány informace o požadavcích rodičů na vyzvednutí dítěte.

Dveřní TerminálBELLhop Terminal

Dveřní terminál je zařízení, které v sobě obsahuje čtečku čipových karet (čipů) a počítač komunikující s datovým serverem.

Po načtení čipu odešle požadavek na propuštění dítěte z družiny, rodiči pro kontrolu zobrazí jméno dítěte a akustickým signálem ho informuje o zadaní požadavku do systému.

 V případě načtení špatné karty tuto chybu oznámí jiným akustickým signálem.

Pomocí dveřního terminálu je možné také otevírat dveře s elektronickým zámkem. Rodiče tak mohou být vpuštěni do zádveří kde počkají na své děti.

Čtečka čipů pro administrátoraBELLhop čtečka

Pro školního administrátora je připravena malá čtečka čipových karet (čipů) pomocí níž může přiřazovat čipy jednotlivým uživatelům systému.

Školní administrátor přistupuje do administrace systému přes webový prohlížeč ve svém počítači.

 Aplikace pro vychovatele

Vychovatelé ve školní družině přistupBELLhop Controller - telefonují přes libovolné zařízení do webové aplikace. V té si vyberou své oddělení, provedou docházku a pak již jen čekají na informace o požadavcích rodičů na vyzvednutí dítěte.

Modul Monitor

Modul monitor slouží jako zpětná vazba pro rodiče. V okamžiku, kdy rodič přiloží čip, na monitoru se zobrazí, v jakém stavu je jeho požadavek.

Jedná se o televizi s počítačem, kde se automaticky zobrazují požadavky v systému. Rozměry televize lze zvolit podle potřeby.

Na televizi je také možné zobrazit spodní informační pruh, kde kolují texty zadané školou.

Nasazení systému ve školních družinách v Plzni

Po zkušenostech, které mají se systémem BELLhop na 26. ZŠ, se rozhodli zástupci města Plzně nasadit hromadně náš systém v družinách základních škol. O tomto záměru informovali představitelé města na setkání s novináři, které proběhlo 15. 3. 2018.

Více informací o zkušenostech 26. ZŠ v Plzni a plánech města Plzeň se můžete dozvědět v reportážích České Televize, Českého Rozhlasu Plzeň či portálech Seznam Zprávy a iDNES.cz. O nasazení našeho čipového systému pro školní družiny v Plzni se zmiňuje i Školský portál Pardubického kraje.

Kontaktní formulář

Chcete-li se dozvědět o našem systému více, nebo získat nezávaznou kalkulaci, neváhejte nás kontaktovat.

Objednávkový formulář

Pokud chcete systém BELLhop objednat, vyplňte prosím následující formulář. Urychlíte a zjednodušíte nám přijetí vaší objednávky.

Formulář pro objednání družinového systému BELLhop